Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen zsíros, korpás és szép fényes, selymes hajam legyen?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok otthon elkészítő pakolásokat amik erre jók.
2010. jan. 8. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ugyanezzel a problémával küzdök. Ha vasárnap este megmosom a hajam, már kedd reggel elkezd zsírosodni, szerdára pedig undorító. Szörnyen érzem magam így társaságban vagy akárhol. Kérdezgettem erről a fodrászomat. Azt mondta, hogy semmiképp se használjam rá az agyonreklámozott, márkás samponokat, mert az csak jobban zsírosítja. Zsíros hajra próbáld ki a kénsampont, csalánsampont, babasampont, WU2 sampont. Egy héten csak 1x moss hajat! Bármennyire is gáz már a hét utolsó napjain, muszáj kibírnod, mert enélkül nem fog javulni!


Vannak otthon elkészíthető pakolások. Pl ecet vagy citromlé pakolás. Nekem egyik sem segített. Sőt az ecetestől jobban bezsírosodott a hajam...

2010. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"korpás és szép fényes, selymes hajam legyen?"

Tudom,hogy nem így érted,de azért én jót nevettem rajta:D:D:D

2010. jan. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NE legyen zsíro korpás... tanulj meg olvasni


am a kénes és a baba sampont énis próbáltam tényeg naon jó


nekem onnan lett fényes hogy hajmosás után leöblítem a hajam egykis citromos vízzel(1l-be kb:1citrom leve)


és még vannak azok a csodátművelű proteines hajpakolások(egyészséges féyes lesz a hajad)

2010. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még jó,hogy alá írtam,hogy tudom,hogy nem úgy értette...Látom te se tudsz olvasni:D:D:D
2010. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:):D
2010. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!