Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon rám jött, hogy szeretné...

Nagyon rám jött, hogy szeretnék változtatni. Természetes sötét barna hajam van. Szerintetek a casting creme gloss melyik fajtájával és mennyit tudnék maximum világosítani rajta?

Figyelt kérdés

Csak ez a fajta megoldás érdekelne.

Nagyon köszönöm előre is,ha valaki segít!! :)


2014. júl. 18. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Linkelhetnél képet, mert a sötétbarnák között is van mindenféle, valamelyik szinte fekete, valamelyik meg már közelít a világosbarnához.

Nekem például a Sötét karamell árnyalat nagyon szépen befogta, szóval mindenképp tud világosítani.

Nekem ilyen az eredetim:

[link]


Persze ne a szőke részeket nézd. :))

És minél többször fested, szerintem annál közelebb kerülsz a dobozon lévőhöz.

L22

2014. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi szépen,hogy írtál! :)

Nekem is hasonló a barnám,ahhoz,amit linkeltél. A karamell árnyalat,pont az ,amit már régen próbáltam,sőt használtam is egy rövidebb ideig.Tényleg befogta és világosított is rajta,csak vöröses volt...:/ Azt meg nem szeretnék annyira.Meg egy kicsit világosabbra gondoltam.Szerinted ,a szőke milyen lenne? :D Vagy az már nagyon világos,mmint nem fogná be,gondolom...

2014. júl. 19. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem világosítana a hajadon mindenképp, max nem lenne annyira szép az eredmény, hanem csak valami furcsa barna. De ha hosszú hajad van, úgyis két doboz kell rá, és akkor keverhetsz valamit egy szőkével is akár. Kísérletezz. :)

Arra figyelj, hogy még a 6-ossal kezdődő is sötét lenne. Minél nagyobb az első szám, annál világosabb árnyalat, tehát az 1-gyel, 2-vel kezdődőek feketék lesznek, még talán a 3 is, és így tovább, érted..? :)

2014. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Még,ha utoljára annyit kérdezhetek ,hogy szerinted akkor ez az árnyalat milyen lenne?

Mert ez meg 1-el kezdődik,ugye,vagy ezeket a szőkéket már másképpen kell értelmezni(?)


[link]

2014. júl. 20. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, próbáld ki. Vagy az történik, hogy nem ér semmit, vagy amit mondtam, világosít picit a hajadon.

Egyébként nem 1, hanem 10 az első szám, itt már úgy kell nézni, tehát nagyon világos. :)

2014. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszi! :)
2014. júl. 22. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!