Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha felnyíratom oldalt a hajam...

Ha felnyíratom oldalt a hajam azt utána örökre vágni kell?

Figyelt kérdés

Nem végig szeretném lenyíratni csak szemöldök vonaltól kb.. fülem hátuljáig.Elég hülyén fogalmaztam de értsétek rá.

Szóval azt utána ha nem tetszik hogy tudom "visszacsinálni" (növeszteni) ugy hogy ne álljon hülyén,ha véletlenül mégsem tetszik??



2014. júl. 20. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig ha növeszteni akarod hülyén fog állni. De lehet csatolni meg igazából hamar meg fog nőni annyira, hogy ne legyen gáz :)
2014. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát vagy vágod "örökre", vagy kibírod azt az időt, amíg hülyén néz ki, ha nő vissza.
2014. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván addig kell vágnod, amíg nem unod a fazont/amíg meg nem utálod :D. Ha nem tetszik a nyírás utáni eredmény, akkor szívás van, növesztheted vissza azt a részt. Addig takarhatod a normál hosszúságú hajaddal (ráfésülöd pölö), meg a lenyírt részt 1 idő után feltűzheted csattal. De ha ilyen kételyeid vannak, én nem vágnék bele... Én vágtam már a hajamba hirtelen felindulásból (nyakamnál 2 tincset rövidebbre), de megbántam, mert hiába lett szép az eredmény, majd megsül a nyakam.
2014. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs undorítóbb egy oldalt felvágott hajú lánynál.

Ha elkezd nőni nagyon csúnya és nevetséges lesz...

Van a sulimba egy kb 15 éves csaj. Na az mindkét oldalt felvágta a haját. Most 10 cm sincs a felvágott rész a többi olyan 25 lehet. És sehova nem tudja fésülni a haját csak felköti. Szerinted mennyien nézik meg?:D

2014. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felnyirattam :) Utálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. aug. 14. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd megnő! :) Használj rá ricinusolajat.
2014. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!