Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos barna a hajam és most...

Világos barna a hajam és most vörösre szeretném befestettni előttee kell szivatni hogy befogja A szinező mennyi hajmosás után jön ki?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

színezőt azért nem ajánlom, mert nem teljesen jön ki..elvileg ugye 8 hátig benne van..de utána is még bőven meglátszik (nekem az van a hajam végén) és helyenként átüt már a barna..na most ha az egészet befested, hülyén fog kinézni, ha kopik, fakul ilyenek :/

amúgy attól függ, milyen vöröset szeretnél :)

2014. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha világos rézvöröset, vagy tűzpirosat szeretnél, le kell a hajadat szivatni, ha sötétebbet, akkor nem.

És attól függ milyen színező, de kb. 1,5x annyi mosással jön ki mint ami rá van írva, de nagy valószínűséggel egy kis vöröses fénye akkor is maradni fog.

2014. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha leszívatod, akkor ha ki is jön, alatta nem a saját hajszíned lesz. Nekem amúgy inkább középbarna a hajam, és simán befogja a legvilágosabb vörös (eperszőke/rézszőke) egy lépésben, szívatás nélkül. Ez: [link]
2014. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az igazi színezők (amihez nem kell oxi) néhány mosás alatt kifakulnak rondára, és kb 1-2 hónap alatt teljesen kikopnak. De a drogériás tartós színezők, azok teljesen sose kopnak ki. Inkább festékek azok.

A vörös befogja a világosbarna hajat is, csak kicsit sötétebb lesz szerintem mint amilyet a cucc ígér. Na meg nem olyan élénk.

2014. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!