Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van színes tetoválás? Barnát...

Van színes tetoválás? Barnát szeretnék. Mennyibe kerülne a nyakamra (a csigolyára) egy kb 1 cm-es violin-kulcs?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 11:35
 1/2 anonim válasza:
100%
Igen van színes tetkó.Az én lakóhelyemen 6000 Ft egy cigis doboz méretű tetoválás.Ez kb.5,5 cm x 9 cm.De Tetováló szalonokban a "te" méreted kerül ennyibe körülbelül.
2008. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Színes tetkó van akár piros kék sárga is...bármilyen szín. Lehet hogy szalonban drágább de jobb ha ott csinálod, kissebb a fertőzésveszély!

Ja és én nagyon tetkó ellenes vagyok de most, hogy így mondod egy apró violinkulcs igen elegáns lenne:) Bár azt hiszem nem csináltatnék, de gratulálok az ötlethez!:)

2008. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!