Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy fodrász tudja, mennyire...

Egy fodrász tudja, mennyire szükséges leszívni a hajat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, sokszor mondták már nekem, hogy ne akarjak vörös hajat, mert ahhoz úgy leszívja a fodrász a hajamat, hogy letörik az egész. Tényleg ilyen brutálisak, hogy nem érdekli őket a vendég hajának egészsége? Én nem csak annyit szeretnék, hogy addig szép a hajam, amíg frissen fodrászolt, szóval nem szeretnék meglepődni első hajmosás közben, hogy víz alatt is szalmatapíntású a hajam.


Akinek volt már szőkítős élménye, mesélne róla? Milyen volt előtte a hajszíne, és hogy nézett ki, miután leszívták (még festés előtt). Örülnék, ha mutatnátok képeket is, nem kell saját, csak legalább valami hasonló.

Nagyon vágyom a vörös hajra, de komolyan félek, hogy tönkreteszik a hajamat, nem szeretném megbánni.


Most ilyen színű (a lenti göndör részeket nézzétek, ne a fejete tetejét):

[link]


Ilyesmit szeretnék:

[link]


Szerintetek nagyon megkínoznák festés előtt a hajamat a szőkítéssel? :S


2014. júl. 24. 22:09
 1/7 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Fodrász vagyok és nincs ilyenről szó,nem fog le esni a hajad és nem kell hozzá annyira leszőkíteni,ha nem festett ez a szín neked most amit belinkeltél hanem a természetes hajszined akkor simán a festék is kitudja hozni ezt a színt :) De le esni nem fog, ne foglalkozz azzal aki ilyet mondd,valószínűleg arra az emberre nem figyeltek kellőképp és kontárkodtak csak. Max akkor tudna leesni a haj ha valaki feketéből,sötétbarnából szeretne szőkét és.roncsolt a haja amúgyis :)
2014. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Viszont az van, hogy kb. fél éve volt festve a hajam sötétbarnával, de azóta ennyire lekopott. Így akkor nem lehetek vörös szőkítés nélkül?

Tudnál linkelni pár vörös hajszínt, amit ki lehet hozni ilyen esetben a hajamból? (ha nem szőkíttetem végül)

2014. júl. 24. 22:35
 3/7 A kérdező kommentje:
.
2014. júl. 25. 00:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt max koktélozni kell hogy picit világosabb legyen, leszívatni felesleges. Semmi baja nem lesz a hajadnak ha normális fodrász csinálja, nem a szomszéd néni, aki sose tanulta a szakmát.

De ha nem voltál még ilyen vörös akkor először színezővel legyen festve, mert keveseknek áll jól ez a szín és ha neked pont nem, akkor már le kell szívatni, és úgy is nagyon nehéz tőle megszabadulni.

2014. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Voltam már vörös. :)

De mi az a koktélozás?

2014. júl. 25. 13:15
 6/7 Fodrász Krisztina ***** válasza:
A képek mindig másmilyenek,a legtisztább ha élőben nézi meg az ember és a színskálán nézed meg az elérni kívánt színt hiszen az a valós eredmény :) Így neten keresztül feleseleges bármit is nézegetni,az csak egy kép kitudja milyen fényben valamint ugye a telefon és a gépek monitora (színvilága) között is hatalmas eltérések vannak :)
2014. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fodrász Krisztina ***** válasza:
A koktélozás is egyfajta világosítási módszer ami kevésbé drasztikusabb :)
2014. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!