Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb 4-8 mosasig tarto...

Legjobb 4-8 mosasig tarto hajszinezo?

Figyelt kérdés
Kozepesen sotetbarna a hajam. Szeretnem befesteni bordos-vorosre de csak kimoshatoval. Egyik ismerosom ajanlott valamilyen palette termeket ami jol befesti a hajat, de megis kijon par mosassal. Ti mit ajanlanatok?

2014. júl. 24. 23:11
 1/5 anonim válasza:

L'Oréal Paris Casting Creme Gloss hajszínezői között keresgélj magadnak ideális hajszínt.

Én igazából ezt ajánlanám, mert szép színt ad és olyan selymes lesz tőle a hajad mint még soha.

30 napig tart, de nekem nagyon hamar kijött, a hajtöveknél viszont szigoruan betartja a 30napot.

(Ez elég zavaró tud lenni)

De gondolom ha tetszik az eredmény akkor ujból befested. :)

2014. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uu koszi:) es nem nagyon csunya az ha a toveknel sotetebb?
2014. júl. 24. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elírta az első válaszoló. A Casting Creme Gloss nem 30 napig tart, hanem 28 hajmosásig. Elvileg. Gyakorlatilag viszont a legtöbb embernek egyáltalán nem kopik ki a hajából, hanem le kell növesztenie.

Egy 4 mosásig tartó színező nem fogja befogni a hajadat, mert a hajad túl sötét a vöröshöz, miközben a festék túl gyenge.

2014. júl. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik fodrászkellékesben kaphatsz kimosható hajszínezőt, olyat vegyél. A drogériás tartós hajszínező hamarabb nő le minthogy kikopna, és ha nem áll jól a szín akkor nagy gáz lesz mert csak a leszívatás segít raja, amivel kivégzed a hajad is.
2014. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk találtam megoldást a sötét festék eltávolítására anélkül, hogy szőkíteni kellene, de egyszerűbb, ha már elsőre jó színt választasz. Én a sötétbarnát (ami kb. fekete volt) simán le tudtam szedni a hajamról, viszont egy vörös hagyna maga után vörös fényt a hajadban.

Szóval mivel egy pár mosásig tartó színező nem fogja befogni a hajadat, mert az aztán végképp nem tud világosítani (egy ismerősöm próbálta, és nem fogta meg a vörös a haját, de napon látszott egy ICIPICI vöröses fény a hajában, állítólag, mert nekem nem tűnt fel).

Amit még tehetsz, hogy ebay-ről rendelsz egy vörös parókát, és ha tetszik, befesteted a hajad.

2014. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!