Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Létezik festhetetle...

Fodrászok! Létezik festhetetlen haj?

Figyelt kérdés

Közép szőke, enyhén vöröses hajam van.

Befestettem világos vörösre, Palette, sivatagi rózsa színre, szinte semmi változást nem okozott, az a kicsi is 2 hét után eltűnt. Ma befestettem szintén Palette, C10, sarki ezüst szőkére, a hatása csak nagyítóval mérhető.


2014. júl. 25. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
talán nem magadnak kéne balfa.szkodnod vele otthon
2014. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik, ha földi emberről van szó. Világosítani leszívatással lehet a hajon. A vörös és sárga árnyalat tűnik el legnehezebben. A sivatagi rózsa egy világos árnyalat, kb az amit leírtál a saját hajszínednek.

Legközelebb fodrászhoz menj, vagy legalább szakértőtől kérj tanácsot, fodrászkellékesben vegyél megfelelő színű, minőségű festéket, megfelelő erősségű oxival. Mert az sem mindegy.

2014. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A sivatagi rózsa az nem palette hanem wellaton (ezt csak onnan tudom hogy pont azt használom :) ). Az lehetett a baj hogy az pont olyan szín mint a sajátod (a dobozon kicsit élénkebb mint valójában), és befogta csak te nem látod. A festett hajat meg már nem fogja be egy másik világosabb szín.
2014. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen, valóban nem Palette, szóval akkor sikerült eltalálnom azt a festéket, ami olyan, mint a hajam ? :)) :)))


De a C10 sem okozott változást :(

2014. júl. 25. 22:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor visszatérek a Loreal festékre, attól gyönyörű volt a hajam, bár nem olcsó, és kicsit most meg vagyok szorulva, ezért kezdtem el kísérletezni, bár a potyára megvett 2 festékből már vehettem volna jót is :)
2014. júl. 25. 22:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondom, ha festve van, akkor már nehezebb ráfesteni. Csak sötétebbre tudod, pláne ha vörös is van benne.
2014. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mármint szőkítés nélkül.
2014. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nincs festve, 2 éve nem festettem.


Viszont ettők volt nagyon szép: [link]


Asszem, maradok ennél, és nem kísérletezem. Csak elég drága.

2014. júl. 25. 23:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Illetve csak most festettem, de festetlen hajra.
2014. júl. 25. 23:17
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Azt én értem, de mikor az elsőt rákented, hiába nem lett más színe a hajadnak, onnantól festve van. Azért nem fogta be a második, és jó eséllyel azért nem fogja befogni a harmadik se, mindegy hogy drágább vagy olcsóbb.
2014. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!