Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Váll felé érő borzaszto...

Váll felé érő borzaszto göndör, dús hajam van, ami kislányosan áll, es utálom.2Éve vasalom, igy váll alá ér egyenesen. Viszont annyira töredezett, hogy olyan mintha nem nőtt volnna semmit, sőt még rövidebb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fodrászhoz nem akarok menni, mert ha levágják a 3centis hhajam, göndören fülemig fog érni, igy még rondábbnak érzem majd magam. Rémálom, ahanyszo belenézek göndören a tükörbe.

2014. júl. 25. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sok lehetőséged nincs. Egyik: nem vágatod le, vasalod továbbra is, így egyre rövidebb, rondább, töredezettebb lesz. Sose lesz szép a hajad. Az egyenes haj akkor szép ha fényes, egészséges.

Másik választás, hogy levágatod a ronda részeket, nem ártasz a hajadnak, ápolod, keresel egy olyan frizurát ami rövidebben, göndören is jól néz ki. Szerintem bőven van ilyen, akár össze is foghatod, befonhatod, stb. Így idővel szépen megnő a hajad, egészséges lesz és a hosszú göndör hajtól mindenki el van ájulva általában.

2014. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp vágass belőle most, hogy ne törjön tovább. Vasalás nélkül is ki lehet egyenesíteni pl https://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs de vannak más módszerek is, nézegess pár videót.
2014. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A videoval kapcsolatban pedig sok ilyet kiprobaltam, de azert nem segitett mert nekem sokkal göndörebb a hajam, es ugy nezett ki utanuk mint az oroszlánsörény.
2014. júl. 25. 21:59
 4/9 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Kedves Kédező! Ami eltörik az eltörik,nem lehet vele mit kezdeni csak levágni,ha nem vágatod le akkor csak feljebb törik és csúnyább lesz. Az zavar hogy törik vagy hogy göndör? Ha egyenes hajat szeretnél ajánlom neked a tartós hajegyenesítést, én wellával dolgozm és nagyon szép egyenes és puha, fényes lesz a haj utána. Hajvasaláshoz használsz hővédő sprayt? (az egyfajta bevonatot képez a hajon és megóvja a hőtől) Valamint fontos hogy használj pakolást valamint hajvégápoló olajat. De ezek csak akkor segítenek ha levágatod előtte a töredezett részeket. Amúgy egyforma hosszúra hosszúra van levágva a hajad?
2014. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A tartos hajegyenesitesre azt mondtak, hogy kárositja a hajat, meg ronda a lenövés. Gliss kur oil elixirt (aranyszinü) hajbalzsamot használok.
2014. júl. 26. 11:39
 6/9 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Egyáltalán nem károsítja és meg is lehet ismételni. Persze biztosan vannak olyan termékek illetve "szakemberek" is akik, amik nem a legjobbak de ha rendesen meg van csinálva akkor nincs semmi gond.
2014. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont ahol én lakok, ott nincsenek valami jó fodrászok :/
2014. júl. 27. 09:16
 8/9 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Hol laksz?
2014. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Borsod-Abaúj-Zemplén megyében
2014. júl. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!