Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkitőpor nagyon roncsolja...

A szőkitőpor nagyon roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
Vöröses barna a hátam negyedéig ér! :) tobbszor festettem az eredti hajszinem sotet barna! Milyen adagot ajanlotok? Mibbol mennyit rakja es hogyan! ? Erdekel mert szőke hajat akarok! :) kerlek segitsetek elore is koszi!! :) jaj es hogy hogyan kell hasznalni es hol lehet kapni?

2014. júl. 26. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmentem fodrászhoz egy vagyont hagytam ott, mert világosítani akartam a hajamon. Azt mondtam nem érdekel mennyit szívat le csak egészséges maradjon. Ez volt 2013 december.

Első hajfestés 1 hónapja volt azóta pihentetni kellett...

A fodrászom szerint kb vállamig le kéne vágni a derekamig érő hajam.

Nekem nem a fodrász tette tönkre, hanem vékony szálú a hajam és nem bírta... Gondold át rendesen 100%...

2014. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Semmi képp ne te állj neki mert ha ezt elrontod akkor csak az olló tud segíteni... Ha rosszul csinálod és sokáig hagyod rajta le is eshet!! Ez az egyik legnagyobb "beavatkozás". Jó nem sül ki abból ha az ember ilyer csinál magának otthon...
2014. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdésed alapján nem értesz hozzá, ne csináld magadnak mert letörik az egész hajad ha nem sikerül a dolog...


Persze mondom én úgy hogy magamnak szőkítettem mindig is... én vöröses feketésről kezdtem leszívatni, szőkítőpor + 12% oxival, elsőre foltos vöröses sárgás ronda lett csak és full kiszáradt, szalma tapintású, kb 20 cm töredezett le a végéből. Később már gyengébb oxival csináltam, így is száraz a hajam, de extra ápolás mellett elviselhető. Mindenesetre azt mondom menj fodrászhoz.

2014. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es: ha fodrász csinálta, akkor látnia kellett volna hogy vékony szálú a hajad és csinálhatott volna próbát egy tincsen. Az ő hibája.
2014. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszú hajat csak szépen lassan lehet világosítani. Én tuti, hogy melírozással csinálnám (eddig bevált ez a módszer). És természetesen nem a legerősebb oxidálóval, hanem gyengével, és olyan szőkítőporral, ami pl. 9 tónusnyit képes felvilágosítani. Utána természetesen színezés, hogy szép legyen a színe.

Még egy fodrász sem állna neki a saját hajának, ha ilyen hosszú, hiszen hátul is nagyon precízen és a lehető leggyorsabban kell dolgozni, és folyamatosan figyelni kell az eredményt. Nagyon könnyen lehet foltos a haj, amit helyrehozni igen nehéz.

2014. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!