Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajból tartósan barna?...

Szőke hajból tartósan barna? Avagy mit tegyek a kopás ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eredetileg sötétszőke hajam volt. Nagyjából 3 éve különböző márkájú festékkekkel világosítva lett, de még így sem az a hidrogén szőke, hanem olyan természetes hatású szőke. Egy ideje szeretnék visszatérni az eredeti sötétszőkémhez, vagy akár kicsit sötétebbhez, de nem megy. Eddig Syoss mogyorószőke festéket használtam már kétszer, ami az első két hajmosásig nagyon szépen visszahozta az eredeti színemet, de aztán mindig kikopik. Az érdekelne, van e valamilyen színező sampon, vagy tuti tipp a szín megtartására.

2014. júl. 27. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A színező sampon kikopik.. normális hajfestéket használj, az a megoldás.
2014. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit értesz normális festék alatt??
2014. júl. 27. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális hajfesték amit a fodrászkellékesben kapsz. Alfaparf, Lakmé, Berrywell, BES, és a többi hasonló. Használj színrögzítő folyadékot/sampont is. Ez is fodrászkellékesben kapható. A drogériás festékek minősége nagyon gyenge.
2014. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, vissza kell pigmentálni a hajat, mielőtt befestenénk szőkéről sötétebbre, különben mindig le fogja doni a festéket. Szerintem első körben mindenképp fodrásszal festess, és aztán csináld otthon.
2014. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kyra72 válasza:
Én palette de luxe 750-es csokibarnát kentem a középszőke hajamra. lerobbantani se lehet a barna színt, és nagyon szép lett. Külön visszapigmentálni sem kell a hajad, mert van benne egy pici vöröses árnyalat, de ne ijedj meg, ngyon szép szín. Próbáld i, mégiscsak olcsóbb, mint a fodrász! A professzionális hajfestékekről nem tudok nyilatkozni, az pénztárcafüggő is... könnyen felvihető, jó kis festék ez a palette de luxe, csak ajánlani tudom!
2014. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!