Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hagyjam meg az...

Dettina23 kérdése:

Szerintetek hagyjam meg az eredeti hajszinemet vagy festessem át szőkére?

Figyelt kérdés
A hajamat mr szokszor megdicsérték még a fodrászok is: hogy milyen szép meg hogy a színe milyen különleges.Amugy szőkésbarna a hajam, de pár árnyalattal világosabb ha lenn ekakor már szőke lenne, és ezert gondolom az is jol állna mert ugye csak pár árnyalatról van szó

2014. júl. 28. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a szőkésbarna szebb mint a szőke, és szerintem ne kezd el roncsolni a szép hajad kemikáliákkal.
2014. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne festesd be
2014. júl. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha erre vágysz, csináld. Az egyik fodrász ismerősöm mindig azt mondja, addig csináld, amíg fiatal vagy, öregen már lehet, nem áll jól.


Én már 8 éve festem, és semmi baja. Csillog, selymes, nagyon szép. Vigyázok is rá.

2014. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szőkésbarna a legszebb hajszín szerintem... ha olyan amire gondolok. A szőke szerintem unalmas szín. Na meg a festett sose lesz olyan szép mint az eredeti szín. De persze neked kell tudni mit akarsz.
2014. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először próbáld meg a melírt.

Nekem aranyszőke az eredeti hajszínem, fél évente egyszer melíreztetem platinaszőkével, már 3 éve.

Sokkalta szebb így világosabban.

(Ha gondolod, mutathatok előtte-utána fotókat)



És akik a szőkéket szidják, legyenek szívesek, hagyják abba. A festett lehet szebb, mint az eredeti (ha illik és igényesen van megcsinálva fel se tűnik, hogy nem eredeti), mert szebb a fénye.

Attól, mert valakinek az egyik jobban tetszik, nem kell negatív jelzőkkel illetni a másikat.

Köszönöm.

Szép a szőke is meg a szőkésbarna is. Pont.

2014. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"És akik a szőkéket szidják, legyenek szívesek, hagyják abba." - ez hogy jött ide? :O
2014. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz szét fentebb
2014. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!