Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha bordós-vöröses színű...

Eszter696 kérdése:

Ha bordós-vöröses színű tincseket szeretnék a hajamba, ki kell szőkítenem előtte, vagy befogja a jó minőségű, tartós festék?

Figyelt kérdés

Sötétbarna, erős szálú a hajam, néha elég ellenálló a festékkel szemben, hamar ledobja, lenő stb., de eddig mindig befogta. (Bár eddig csak feketére festettem)

Szeretnék bele vöröses csíkokat, de nem szeretném kihidrogéneztetni... befogná a bordó/vörös hajfesték?



2014. júl. 28. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy vöröses árnyalatot adna a hajadnak. Ha normális vöröset akarsz ahhoz le kell szívatni először.
2014. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Ha nem festett a hajad akkor bele tudsz tenni melírcsíkokat, viszont ha festett és sötétebb mint a vörös amit szeretnél akkor előtte le kell szívni mert festék festéket nem világosít!! Amúgy a "kihidrogénezés" rossz megfogalmazás,minden festékhez kell hidrogén-peroxid,még a feketéhez is mert a festék önmagában nem fest,max. színezőként hat.
2014. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)

A hülye megfogalmazást tudjuk be annak, hogy fodrászat-témában nem vagyok otthon, szóval elnézést...:)

2014. aug. 2. 23:21
 4/4 anonim válasza:
nekem befogta.
2014. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!