Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy a legjobb csinálni, hogy...

Hogy a legjobb csinálni, hogy ne ártsak a bőrömnek nagyon?

Figyelt kérdés

Hallottam már sok mindent,hogy hogy lehet a legjobban leszedni oda lent a nem kivűnatos szőrfelesleget,de először csinálnám és nem akarok nagy kárt a bőrömnek. Ti mit ajánlatok? Krémmel? vagy epilátorral? A borotvát én kizárnám..

Köszönöm előre is :)


2014. júl. 31. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem akarsz ártani akkor pont a borotva a legjobb. De bármivel is csinálod első, hogy vágd rövidre a szőrt. Az epilátor nagyon fájdalmas, sokáig tart megcsinálni és szőrbenövéseket okoz könnyen, ami nem múlik egyhamar. A krém teljesen alkalmatlan oda, káros és annyira sem hatásos mint a borotva. Még a gyanta jöhet szóba, abból is inkább csak a cukorpaszta... de azt meg bízd kozmetikusra.

Na mindenesetre én maradok továbbra is a borotvánál, az bevált.

2014. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
epilátor,de legjobb a gyanta lenne.a krém veszélyes,mert fertőzést is okozhat.
2014. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de az hogy van, h az epilátor szőrbenövést okoz, a gyanta viszont nem, ha ugyanazon az elven működik mindkettő - tövestől tépi ki a szőrt?

A borotva és a krémek felsértik a bőr legfelső rétegét, emiatt sokkal érzékenyebb lesz.

Nekem az epilátor vált be legjobban.

2014. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Borodtol fugg. En gyantaval kezdtem, utana epilatorral, hiaba turtem volna a fajdalmat, utana olyan sok szor benott mindkettotol, hogy borzalmas volt, kelett neki 3 honap legalabb mig szepen hejrejott. A krem nagyon karos, maceras es ahogyan tapastzaltam ugyanolyan mint a borotva, csak nehezebb hasznalni. Tehat mindezek utan a borotvanal maradtam, en is azt hittem hogy ez lesz a legroszabb, de nem veszes, ha vigyazol, hogy ne vad meg magad, es zuhanyzas vegen csinalod, mikor mar megpuhult a bor akkor semmi gond nincs vele.
2014. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!