Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr csökkentése,...

Narancsbőr csökkentése, mennyi idő alatt lehetséges?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz a gólyatáborom és tudom, hogy erre már elöbb kelett volna gondolni és szidom is magamat.


Van valami praktika amivel mégis elérhetnék egy minimális javulást(egészségesen enni és sportolni már elkezdtem), mivel a combom eléggé narancsbőrös és várhatóan lesznek fürdőruhás feladatok és nem nagyon akarok kimaradni a dolgokből, de eléggé szégyenlős vagyok így.



2014. júl. 31. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Senki nem lesz tökéletes ott sem, nyugodj meg. Nekem csak a dermaroller vált be narancsbőrre. Vettem egyet és használom...
2014. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezen hülyeség rágódni, a kutyát nem érdekli, hidd el nekem, főleg egy gólyatáborban. És ez nem így megy, hogy egyik napról a másikra. Ha mindent megteszel, akkor lehet gyorsítani a dolgon cellulitmasszázzsal, ebben tudok segíteni, mert foglalkozom vele, de ez egy 8-12 alkalmas kúra, ami ennélfogva nem két fillér, és egy hónapba még akkor is csak úgy fér bele, ha holnap elkezdjük. És tényleg csak akkor van értelme, ha mindent megteszel saját magad, és az kevés. Szerintem ne a gólyatáborra koncentrálj, ott úgyse törődik vele senki.
2014. aug. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!