Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőke vagyok, és szeretné...

Sötétszőke vagyok, és szeretném a hajamat sötétbarnára szeretném SZINEZŐVEL festeni. A fodrászom azt mondta nem fog kikopni, ha ki kopik is csak foltokban. Igaz ez?! Vagy hajfüggő? Nektek ki kopott?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Amihez oxi van az nem kopik ki, amihez nincs az kikopik. Habár szerintem nem éri meg, mivel 2 mosás után már csak fakó, ronda foltos, és ez így is marad 1-2 hónapig mire teljesen eltűnik.
2014. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximum a Joanna hajszínezőjét próbáld ki,az nekem egy hajmosás után kijött. A boltiakat én nem ajánlom,nekem lenőtt,nem kopott ki
2014. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól írja az első, a kétkomponensű hajszínezők (amikez össze kell keverni) csak kopnak, de az eredeti színedet nem kapod vissza (úgy képzeld el, hogy egy foltos, fakó haj marad utána)

Ami 1-2 hajmosásig bírja, azt meg általában nehéz egyenletesen felvinni, de legalább teljesen kikopik.

2014. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Verona Ryana hajszínező samponját (07-csokibarna) néztem ki,az állítólag nagyon szépen kikopik.köszönöm:)
2014. aug. 1. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!