Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » PLS HELP! Ezt a hajat hogy...

PLS HELP! Ezt a hajat hogy tudnám magamnak megcsinálni?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek 2 hétre külföldre nyaralni, a hajam meg már nagyon nagy (ahhoz képest amilyen volt..), és persze hogy most van szabin a fodrászom.

Hogy tudnám magamnak úgy levágni a hajam, hogy oldalt és hátul, rövidebb, tehát ott géppel van, a teteje viszont hosszabb, és ollóval van. (nem a gyökér páwa hajra gondolok..) És az oldala úgy van levágva, hogy fokozatos nő a teteje felé. (így: [link]


Segítsetek légyszíves, van itthon gépem, és hajvágó ollóm is, de nem tudom, hogy tudnám ezt szakszerűen megcsinálni.

Elsősorban olyanok válaszát várom, akik csináltak már maguknak ilyet, vagy hasonló hajat.



2014. aug. 1. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul linkeltem be, ilyenre gondolok: [link]
2014. aug. 1. 12:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de szerintem ne kísérletezz vele, mert, ha nem lesz jó, akkor meg az lesz a baj.

Inkább hagyd így, ahogy van, szerintem a hosszabb haj még jobban is néz ki, mint az, amit linkeltél:D

2014. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Youtubeon vannak erről videók, keress rá.
2014. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik fodrászhoz.
2014. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!