Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanások mennyire rontják...

A pattanások mennyire rontják az ember összhatását kisugárzását?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok elsősorban lányok véleménye érdekel, de a fiúkét is meghallgatom, hogyan látjak. Szóval az arcomon, mellkasomon és a hátamon is nagyszámban találhatóak ezek a kis rondaságok általában kivakarom megpróbalom megszüntetni vagy ilyenek szóval a helyükön sebek keletkeznek. Ezen tudással értékeljetek.

2014. aug. 1. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

én speciel nem az alapján ítélek meg valakit, hogy tetszik-e, hogy milyen a bőre, de persze sok embernek nagyon is sokat számít. az osztályból pl. tetszett egy fiú, mert szerintem amúgy jóképű és gyönyörűek a szemei és a szája is nagyon tetszik *.* barátnőmék meg néztek rám, hogy beteg vagyok-e, mert szerintük undorítóan néz ki az a fiú, mert nagyon pattanásos..szóval személyfüggő :/

16/L

2014. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. aug. 2. 00:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Pl én elég pattanásos+súlyos fehér mitesszeres eset voltam, az önbizalmam emiatt kb 0 volt kb 3-5 évig, mióta kb 70%-ban rendbehoztam a bőrömet, azóta sokkal jobban érzem magam:-)

Ennek ellenére ismerek olyanokat is, akik teljesen pozitív, lelkes személyiségek, és kapcsolatuk is van egyes esetekben.

2014. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Nem leszek népszerű ezzel a válasszal, de megpróbálom.

Én csecsemő korom óta ekcémám van, nem tudom, hogy tudod-e, hogy mi az, az a lényeg, hogy látható bőrbetegség. Nekem is 0 volt sokáig az önbecsülésem. Egy kapcsolatom volt, de kevés ideig. És nem azért, mert bármi baja lett volna a lánynak a bőrömmel! Most egy féléve tartó kapcsolatban vagyok, mert adtam magamnak egy esélyt, hogy nagyobb legyen az önbizalmam. Rengeteget olvastam ilyen témában, rengeteget. A lányok/nők önbizalmat keresnek egy fiúban/férfiban.

2014. aug. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ja és 18/F
2014. aug. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Nekem is volt nagyon pattanásos korszakom(szerencsére már sokkal kevesebb van, meg egy lánynak azért könnyebb eltakarni őket) és tudom, hogy sok mindent nem tud velük kezdeni az ember. Ha van rá pénzed, akkor mondjuk érdemes fél évente vagy negyed évente elmenni kozmetikushoz. De tini korában szinte mindenkinek vannak pattanásai. 18l
2014. aug. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

engem kicsit zavar.. de nálam ez személyfüggő..

pl. ismerek egy pattanásos srácot aki kifejezetten idegesít ezért miatta undorítónak látom a pattanásokat és folyton úgy érzem mintha szemeznének velem,

de van egy fiú barátom aki szintén elég pattanásos, de mivel őt kedvelem ezért szinte észre sem veszem rajta.

2014. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapból nem lenne gond a pattanásokkal. De az nagyon taszító ha kivakarják és ettől csak még rondább és rosszabb lesz a helyzet. A pattanásokat kezelni kell, nem piszkálni, ha iszonyat ronda és vörös akkor mehet a korrektor is rá. Így semmi baj vele. Az meg látszik hogy valaki kezeli, vagy letojja és elvakargatja csak. Aki kezeli azzal nincs baj, aki elvakargatja az elég undorító szokott lenni.
2014. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, ki fogod nőni :) Én is 13 éves koromtól kb. 18ig folyamatosan full pattanás voltam, ráadásul husi is, fehér bőrű is. Aztán 1,5 év alatt teljesen eltűntek, nyáron pedig amikor alaposan lebarnulok, a miteszerektől eltekintve semmi baja a bőrömnek. Barátomnál ugyanez a helyzet, ő is 13-tól 18 éves koráig rettentő pattanásos volt, most pedig tökéletes bőre van.


Kezeld, próbálj meg keresni valami készítményt ami neked beválik és ne vakargasd el mert a pattanások elmennek, de a gusztustalan váladékozó sebek nem :D

2014. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ha el akarod tüntetni, akkor minden reggel és este nedves törlőkendővel mosd le az arcod, aztán arcradír :) csodákra képes :D egyébként engem nem zavarnak :D

16.

2014. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!