Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatékony dezodor ami ha akár...

Hatékony dezodor ami ha akár télen leizzadsz nagy kabát alatt semmi irritáló szagod nem lesz a pólódnak sem?

Figyelt kérdés

Szó szerint elegem van ebből a témából legszivesebben nem foglalkoznék vele de hát büdösen nem közlekedhetek.

Tehát arról lenne szó hogy én nagyon izzadós vagyok nyáron még nem olyan nagy probléma mert nincs suli plusz akkor egy rexona is jó mert nyitott pólókba járok így nem leszek büdös.Na de majd jön a suli és tavaly sajnos voltak érdekes szagok és nagyon rosszul éreztem magam nem tudtam mit tenni mindent kipróbáltam már most vettem Kristálydezodort is de szag ettől is keletkezik tehát dobhatom el azthiszem és én képes vagyok télikabát alatt leizzadni mire beérek suliba és az illatos deokkal az a gondom hogy bebüdösödik a polom ha ugye leizzadok összkeveredik a szag és még rosszabb lesz de az illatmentesektol meg izzadság szag lesz kérlek segítsetek nekem valami tanács milyen dezodor lenne a legtokeletesebb a gondjaimra(tehát szag ne legyen izzadás még lehet és sárga foltok fehér felsőn meg feketén fehér az se nagyon)



2014. aug. 2. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szódabikarbona. Vagy magában, vagy összekevered kókuszolajjal és néhány csepp teafa/levendulaolajjal úgy, hogy egy sűrűbb pépes masszát kapj.

Fehér ruhán nem hagy sárga foltot, de a feketén a fehér por miatt lesz fehér folt, de csak belülről, kívülre nem üt át. És ha kifordítva mosod a ruháidat, mosásnál ki is jön.

Én évek óta csak a massza félét használom, és semmi szagom nincs.

A szódabikarbona szagtalanít, a teafa/levendulaolaj enyhe illatot is ad és nem mellesleg mindkettő antibakteriális hatással is bír.

2014. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szódabikarbónát én is csak ajánlani tudom habár én csak önmagában szoktam használni, beledörzsölöm az enyhén nedves bőrömbe tusolás után.Nálam bevállt többnyire, habár amikor 6-8 órát vagyok az egyetemen a végén már kezdem érezni,hogy baj van, olyankor áttörlöm magam antibakteriális törlőkendővel és így még kihúzok 1-2 órát.

Ami a ruháimat illeti,minden használat után mosom őket és minőségibb öblítőt is használok hogy kellemes illatuk legyen.

2014. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én minden dezodortól büdös vagyok, kivéve az Adidast. Egyiktől sincs testszagom egész nap. Iga, hogy dezodorok között nem a legolcsóbb, de ha ez válik be akkor nincs mit tenni. Ezek közül is szerintem a legjobb illatú a fehér kupakos, aminek még este is szoktam érezni az illatát! Szerintem egy próbát megérne, ha még nem próbáltad :)
2014. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!