Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet könnyedén eltávol...

Hogyan lehet könnyedén eltávolitani a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék pattanástalanitot használni és ezért tulajdoképpen arra vagyok kivácsi,hogy természetes módon hogyan távolithatom el őket!
2008. aug. 5. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

legyél minél többet a napon, persze ne égesd magad feketére, csak pár percet, ami egészséges még, hisz a Nap leszárítja valamennyire őket.

én pattanások ellen ezt használom: egy kis tejet megmelegítek, beleteszek egy kis élesztőt, megvárom míg homogén lesz, és felkenem az arcomra, 20perc után lemosom. Ez radíroz, selymesebb lesz tőle a bőr, mattabb és ez is szárító hatással bír. persze ne egy pakolás után várj csodát, hanem rendszeres kezelés után. heti egyzser-kétszer ajánlatos alkalmazni, nekem bevált!:)

vagy pedig estére egy kicsit több korrektort teszel a pattanásokra, és reggelre valamennyire ez is leszárítja!

egyet viszont NE próbálj ki, pedig ezt sok helyen olvastam hogy ez nagyon hatásos, holott nem: az, hogy fogkrémet kensz a pattanásokra. Még gyulladtabbá teszi őket!!

nah, remélem tudtam segíteni!:)

2008. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi szepen ki fogom probalni!!!
2008. aug. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!