Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy héten hányszor mosol...

Egy héten hányszor mosol hajat? Milyen termékekkel ápolod? Milyen típusú a hajad? Fested vagy nem?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Másfél-2 naponta mosom, sajnos nagyon zsíros tövű, plusz második napra rá is lapul a fejemre, tincsesedik. Most dr organicos sampont használok, előtte baba samponom volt, a lényeg, hogy szulfátmentes legyen. A végére l'orèal mythic oilt kenek, egy pumpányit. Nagyon ritkán teszek rá olajos pakolást, de ez inkább kényeztetés szempontjából van, nem rendszeres ápolás. Hennával festem.
2014. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5x, csak L'oreal sampont és balzsamot használok, nagyon könnyen zsírosodik, korpás (ezért kell a többszöri hajmosás), melírozva van, de szerdán megyek festeni.
2014. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én heti egyszer mosom, általában Balea samponnal. A végére Alverde balzsamot használok, plusz hajvégápolót és kókuszolajat néha.

Festve volt, de most növesztem le. Kicsit zsíros tövű, száraz végű hajam van.

2014. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Heti 2x, dove sima samponnal. A hajvegekre teszek hajapolot. Normal hajam van, nyáron a vége kicsit száraz a naptól/Balaton/kloros víztől. :) 16/L
2014. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Korpásodásra, zsírosodásra hajlamos lenne a hajam, ha nem csinálnám ezt:

-3. napon hajmosás H&S-sel, balzsam rajtahagyva kb. 5 percig, szintén H&S vagy Rossmannos tasakos mézes, citromos

-szoktam fújni minden reggel és este fésüléskönnyítővel és ilyenkor ki is fésülöm

- régebben egyenesítettem, de most levágattam, így jobb a minősége (most vállig érő)

- dús, vastagszálú hajam van, kicsit sprődnek mondanám, 3éve festetem aranyszőkére sötétbarnáról

- őszülök 19 éves korom óta, így azóta festve van havonta a hajam:)


27N

2014. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Száraz, göndör hajam van. Heti 1x mosok hajat, most jelenleg Avon-os samponnal, Kallos hajpakolást teszek rá (keratinos), meg Avon-os argán olajos hajbalzsamot használok, és szintén Avon-os hajvégápolót. Nem festem. És dm-es hajvitamint szedek, nem tudom igazából, hogy használ-e....
2014. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy héten kétszer.

sampon:timotei

hajvégápoló: garnier

balzsam: garnier

Erős szálú a hajam.

Festett:)

2014. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
heti 1x ,avon ribizlis lóherés asszem és természetes haj a heti egyet is csak azért mert olyankorra kezd el viszketni amúgy nem látszik rajta soha hogy mikor mosom
2014. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Heti 2x-3x VU2-vel, kb olyan a hajam mint egy kínainak

https://www.youtube.com/watch?v=eHufNgLB8Pw

2014. aug. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Régebben Dove sampont használtam ami nehány hétig csodálatos volt a hajamra, majd a normál típusú hajamat erősen korpássá tette. Ezután tértem rá a Wella lila flakonos "korpásodás elleni" samponjára. Azóta sokat javult a helyzet. E mellett a Garnier ultra doux levendulás balzsamát használom és avonos(argán olajas) hajvégápolót vagy wellás hajolajat. Nem festen a hajam. Heti 1x, ritkán 2x mosom hajat. Nem festem és göndör barna hajam van.
2014. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!