Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet még kapni valahol olyan...

Lehet még kapni valahol olyan tapaszt amit az orrunkra kell rakni és eltávolítja a miteszereket?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt régen a Nivea Visage, egy ideje őrülten keresem én is. Sem olyat, sem másmilyet nem látok.
2010. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a garnier is csinál ilyet. rossmann, dm.
2010. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Rákerestem a neten, úgy láttam a DM-ben találok Balea márkájú tapaszt.Remélem igen és jó is lesz.

Még 1x köszi!

2010. jan. 11. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt balea-s meg drágább is egyik se ért semmit. Szerintem nem véletlenül nem lehet már kapni... a legtöbb embernek semmit nem ér. Ha már megvetted kívánom, hogy neked hatásos legyen ha még nem szerintem felesleges. Bocs, hogy ezt mondom én is nagy reményekkel indultam neki többször is, de...
2010. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossmann-ba láttam nemrég. Azt hiszem saját márkájú, Synergen. Kék dobozban van, kb 600-700 ft.
2010. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!