Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zuhanyzás után miért ilyen?

Zuhanyzás után miért ilyen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ha zuhanyzok vagy fürdök akkor fürdés után amikor kiszállok a kádból,a testemen mindenhol ilyen kis piros szerű valami keletkezik mint a szúnyogcsípés. De csak addig amíg fel nem öltözök vagy megszáradok. Már próbáltam Baba testfürdővel de azzal is ugyan az,Adidas és a többinél és ezt tapasztaltam. Szappan meg tusfürdő nélkül meg nem jó. Lenne valakinek valami ötlete hogy mivel kellene zuhanyozni? Mert a felsoroltak közül semmi se jó

2014. aug. 4. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van. Hiába mosom le egyből a tusfürdőt, kiütéses leszek. Végig próbáltam egy csomót, nagyon egyik sem vált be, talán valamilyen hipoallergén tusfürdőt kellene megpróbálni.
2014. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak a Coccolino öblítőre vagyok allergiás, így nem biztos hogy beválik neked amit írni fogok, de a Palmolive tusfürdőt próbáltad már? Nekem azzal nincs gondom.
2014. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát próbálj meg valami illatmenteset, mert a parfümök kifejezetten allergizáló anyagok. Kérj patikában mosakodókrémet vagy vegyél hipoallergén, illat és színezékmentes terméket.

Ha az is kiváltja, akkor inkább egy bőrgyógyászt kérdezz.

Egyébként létezik vízallergia is, elég ritka és nagyon kellemetlen dolog.

2014. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a borotválástól szokott lenni. Mármint, ha a borotvált felületet éri utána meleg víz.


Szerintem semmi, normál esetben hamar elmúlik neked is, nem?

2014. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Használd a natúrkozmetikumok tusfürdőit: Alverde, Alterra, Yves Rocher... Ezek természetes anyagokból vannak.

A Baba tusfürdő is ugyanolyan, mint a többi, semmivel nem különb.

2014. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!