Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra milyen házi...

Pattanásokra milyen házi pakolást ajánlotok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha szeretsz beszerezni néhány különleges összetevőt akkor ez: [link]


Viszont, ha egyszerű alapanyagokból szeretnél készíteni, ami pl. a hűtőben is megtalálható, akkor ez: [link]


Egy héten valamelyiket felkened kétszer, de nem többször, le fogja szárítani a pattanásokat, de a bőr még mindig rugalmas marad. Annyi, hogy miután megkeményedtek, most le jól, bő vízzel. Sok sikert, nyílván az első pakolás eredményesebb, mert komolyabb hozzávalókból áll, de az utolsó nekem is pompásan használt.;) sok sikert

2014. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a keresőt ajánlanám itt az oldalon, minden nap van pattanásos kérdés, biztos találsz valamit.
2014. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én bőrgyógyászom azt mondja, hogy nem szabad ilyesmivel kísérletezni, mert ezek sosem használnak.
2014. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
méz... csak így simán.
2014. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat
2014. aug. 8. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!