Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg használ a fogkrém a...

Amanda03 kérdése:

Tényleg használ a fogkrém a pattanásokra szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem, max tovább irritálja a bőrt.
2014. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használ!

De ha lehet, azután kendd a bőrödre, miután kinyomtad.

2014. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14:31 saját tapasztaladból mondod h használt?
2014. aug. 5. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem használt. Szörnyű állapotban volt a bőröm. Mindent kipróbáltam, de semmi nem segített. Végső elkeseredettségembe kipróbáltam a Signal fogkrémet. Bekentem vele az arcom mindenhol, vártam 10 percet (nagyon csípett) és miután elmúlt a csípő érzés, lemostam. Az arcom szép, tiszta lett, többet ért mint bármelyik bolti csodaszer. De arra is figyelni kell, hogy milyen fogkrém, mivel nekem az aquafresh fogkrém nem vált be. Én kéthetente egyszer hadználom. Ha naponta használnám, nagyon kiszárítaná a bőröm. Igaz mindenkinek más jön be, nekem ez a módszer vált be. Szerinrem egy próbát megér.
2014. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak nekünk colgate fogkrém van de megmondom anyának h vegyen signal-t hátha nekem is segít :)
2014. aug. 5. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Jesszus, nehogy fogkrémmel kenjétek a bőrt, irritálja, és begyulladhat tőle még jobban.

Annyi szer van pattanásokra, fekete szappan, teafa olaj, dermofil paszta, sudocrem, vermix. Ez mind jó rá. Ilyesmit vegyél, a fogkrém nem jó.

2014. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!