Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megnöveszteni a...

Hogyan tudnám megnöveszteni a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném hogy másmilyen legyen,mert olyan kis béna..ritka, olyannak tűnik mintha beleszedtem volna pedig nem.természetes, dús szemöldököt szeretnék.segítsetek légyszi!!

2014. aug. 6. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te így születtél kétlem, hogy ezen bármilyen csodaszer segíthet. Nekem pl az Alverde Coffeines szempillaápoló szérumja segített mikor túlszedtem, de kipróbálhatod a ricinus olajat is hátha. Ha végképp nincs semmi változás számtalan szemöldökformázó termék közt válogathatsz!
2014. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2014. aug. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a ricinusolajat! Gyógyszertárba lehet venni kis üvegcsébe, nagyon olcsó!:)
2014. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A ricinus olajat ki fogom próbálni!:)
2014. aug. 8. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!