Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy baj, ha a ricinusolaj-pak...

Nagy baj, ha a ricinusolaj-pakolasra nem teszek torolkozot, de sapit?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kategóriával mellé ment a kérdésed...


Amúgy passz, ennyire nem értek hozzá.

2014. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez a kérdés pont ide való :D

mármint se sapit? én se szoktam és így is jó

2014. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az a ricinusolaj mire jó?:o

Elnézted szerintem a kategóriát

2014. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne törölközőt tegyél rá, hanem nylon sapkát......jobban fejti ki a hatását :)
2014. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hupsz,nem jo a kategoria. Bocsanat!:/

Ma kezdtem,es tettem ra torolkozot,de teljesen zsiros lett.. ja,meg budos ;DDDDD



#3 en a hajam novekedesere vettem,de amugy a szempillara es a szemoldokre is jo.. a hajakat dussa,hosszuva,es fenyesse teszi. Legalabbis nekem ezt mondta a a bororvos. Gyogyszertarban tudsz venni,par 100 forintert. A merettol fugg.. :) elnezest a hibakert,telorol nehez irni..

2014. aug. 6. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondta a bőrgyógyász hogy hajhullást okoz ezért tilos fejbőrre kenni... hajra pedig az argán és a kókuszolajnak van nagyon jó hatása.
2014. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én hajnövesztésre használom a ricinus olajat, a hajtövekhez felviszem majd folpakkal befedem a fejem (ez a legrosszabb rész mert tiszta dzsuvás lesz a kezed:D) és utána ráhúzok plusszba egy téli sapit 3-szor használtam de volt aki megkérdezte,hogy "Festeted a hajad?" Én pedig mondtam ,hogy nem.:) Csupán a ricinus olaj tette..viszont vannak azok az emberek akiknek tényleg hullik a hajuk miatta...én emiatt először óvatosan vittem fel,de nincs vele probléma.:) Az ismerősöm kúra szerűen használta 1 év alatt több ,mint 20cm-t nőtt a haja!:) Én biztosabbnak érzem ha valamivel befedem a fejem,mivel melegen hat.:)
2014. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A hajhullas a kellemetlen velejaroja,mivel mindenkinek maskepp reagall az olajra a haja.. :/

evente 20 cm-t??Wooow.. az nagyon szep eredmeny,tudnek vele mit kezdeni :)

2014. aug. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!