Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek melyik...

Lányok! Szerintetek melyik hajstílus áll jobban egy fiúnak? A rövid haj vagy a hosszú haj?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 19:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nekem a hosszabb jobban tetszik.
2014. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ez nagyon szubjektiv.Nekem személy szerint a kozepes tetszik,de függ a fiú arcától stb.
2014. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sokban függ a fiú arcától,meg attól is,hogy milyen rövidre gondolsz. Mert ami már nagyon rövid,annyira hogy 1 cm hosszú sincs a haja,az már nekem személy szerint nem tetszik,sok fiút elcsúfít,még nem láttam olyat akinek jól állt volna.

Hosszú hajjal meg itt ha arra gondolsz,hogy váll alá érő,az is nekem túl hosszú.

Szerintem az ilyen átlagos néhány cm hosszú haj a legjobb a legtöbb fiúnak. :)

2014. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem mind2 tetszik embertől függően..
2014. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a hosszú, félhosszú hajú pasikra bukom:)
2014. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hosszú hajnál arra célzok hogy hátul nem lóg le, de oldalnál már eltakarja a fület, homloknál oldalra fésült fufru ami kicsit eltakarja az egyik szemet. Rövid hajnál nem a nagyon rövidre ami szinte kopasz hanem valamennyire hosszabb, de nem hosszabb mint a haj amit leírtam előbb
2014. aug. 6. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:
én a hosszú göndör hajat szeretem :)
2014. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A hosszú hajat szeretem, de nem az ilyen ovis stílusú félszemtakarós emo hajakat.
2014. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindenki a hosszú göndör hajat szereti mert most az one direction a "menő".
2014. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: nekem mindig is a hosszabb haj tetszett..fogalmam sincs, hogy mi az a one direction, szóval túlzottan nem befolyásol :D
2014. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!