Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most jöttem életem első...

Most jöttem életem első fazongyantájáról. Itt ott maradt némi gyanta. Elmehetek lemosni v várjak a zuhannyal pár órát?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, menj csak:) elég furcsa, hogy nem szedte le a gyanta után a kozmetikus...van rá speckó olaj.
2014. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lekente azzal, csak itt ott ilyen körömhegyni darabkák maradtak.

Szval akkor nyugodtan fürödhetek, nem kell "vigyázni rá" meg semmi ilyesmi? :D

2014. aug. 7. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ne áztasd magad. Fürdéssel amúgy sem jön le, dörzsöld le langyos olajjal (akármilyen jó, ha épp nincs más, étolaj is megteszi)és utána vegyél egy gyors zuhanyt.
2014. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most még nagyon csúnya, pöttyös, ez egy max 2 nap alatt elmúlik ugye?
2014. aug. 7. 12:04
 5/8 anonim válasza:
Fazongyantáról nincs sok fogalmam, de én a kezemet szoktam gyantázni. Utána olajjal leszedem a maradék gyantát, majd sima langyos vízzel kicsit lemosom és óvatosan megtörlöm. Ezután behintőporozom. Ettől sokkal gyorsabban elmúlnak a pöttyök. Nekem max 1 nap. Persze a kar azért más, mint ott lent :D De azért tényleg ajánlom, próbáld ki a hintőport.
2014. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 órát várni kell!!!Akkora összezáródnak a pórusok addíg fenn áll a fertőzés veszélye.Utána kenheted nyugtató krémmel,olajjal.
2014. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én éppen azért fürdök mindig intimgyanta után, mert ki tudja, mennyire tiszta a hely, mármint nincs kosz, meg puccos szalon, de nem lehet sosem tudni.
2014. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyanta olajjal jön csak le.
2014. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!