Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a Palette...

Hogyan használjam a Palette Color Shampoo-t?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy nektek hogyan vált be. Előtte közvetlenül hajat mostok, vizes hajra vagy szárazra kenitek fel? A tájékoztatóban csak annyit ír, hogy nedves hajra. Illetve az is érdekelne, hogy hogyan (milyen arányban) keveritek ki. Előre is köszönöm szépen a segítséget :)
2014. aug. 7. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából én tök rosszul használtam hónapokig, mert nem olvastam el rendesen a leírást..szóval száraz hajra kentem fel, nem mostam előtte hajat és csak hajmosásnál "habosítottam". De ugyanolyan jól működött így, mint utána, amikor a leírás szerint csináltam:D
2014. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a helyedben nem használnám mert az nem színező hanem festék rohadtul nem jön ki a hajadból hanem majd csak lenő mint a sima festék.
2014. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy íz utolsó mondja..
2014. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!