Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a szőke árnyalatot milyen...

Ezt a szőke árnyalatot milyen hajfestékkel tudnám elérni, ha barna hajam van? (KÉP)

Figyelt kérdés

Csak festék segítségével, szőkítőpor használata nélkül szeretnék ilyet kapni: [link]

Palette a10 festék ilyenné változtatná a barna hajam?


2014. aug. 7. 20:16
 1/7 anonim válasza:
Barna hajból csak szőkítőporral lehet szőke hajat varázsolni. Én most voltam fodrásznál hasonló színű melírok vannak a hajamban, de nekem is órákig festette, pedig nem az első melírom volt, de megérte és ha jót akarsz, akkor azt a pár ezer forintot gyűjtsd össze a fodrászra, nincs annál csunyább mint egy otthon elrontott szőkítés.
2014. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen barna a hajad pontosan... de hajfestékkel max a legvilágosabb barnából lehet szőkét csinálni. Ha a hajad sötétebb barna akkor először mindenképp le kell szívatni.
2014. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
középbarna hajam van
2014. aug. 8. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 7-esnél sötétebb a hajad színmélysége, nem lesz ilyen szép szőke.
2014. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

omfg

Színmélység: [link]

6-7es színmélységű sötétszőkét akarok, nem világos szőket. De ezt a kép is mutatja.

Az én hajam jelenleg 3-4es színmélységű.

2014. aug. 10. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, amit linkeltél képet, azon a csaj haja minimum 9-es szőke... tehát a válasz is ehhez passzolt.
2014. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia,

nekem középbarna hajam van. Most olyan 9-es árnyalatú, de 10-essel szoktam befesteni (nem szőkítem).

Viszont a fenti képeden, a csajnak, nincs rezes -vörös árnyalat a hajába....

Ami sajnos középbarna haj világosabbra festésekor előjön.

Én kipróbáltam palette sarki ezüst C10, de 1 hét alatt kikopott, plusz rezes lett, és még enyhén csibesárga is.

Ezen segített kicsit a hamvasítás (pl kallor florillum-lila folyadék, hajbalzsamba kevertem), és rajta hagytam 5-10 percig.


De előtte Loreal Prodigy 9.1-el festettem. Össze se lehet hasonlítani, egy nagyon szép árnyalatot kaptam, csillogós.

picit rezes, de szép középszőke szín. Irtó jó a hozzáadott balzsam is.


Szerintem ha a Loreal Prodigy 10.21-el fested, akkor lehet hogy az jobban közelít a képen látottakhoz. De akár a 9.1-el is próbálkozhatsz. (most ráadásul akciósak a rossmannban.)

2015. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!