Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fáj az epilálás, ezért...

Nagyon fáj az epilálás, ezért eddig borotváltam, mostmár viszont elegem van belőle, hogy 2 naponta meg kell csinálnom. Szeretnék ezért áttérni az epilálásra. Hogyan csökkenthetném a fájdalmat?

Figyelt kérdés
próbáltam úgy, hogy előrre kiáztattam a bőröm, vagy testápolóztam, de semmit nem használt, ugyan úgy fájt. gyantázni meg nem igazán tudom magam. de lehet max az lesz, hogy elmegyek kozmetikushoz, csak akkor is gyorsan visszanőne a szőr, és akkor megint borotválnom kéne...

2014. aug. 8. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyanta is gyökerestől távolítja el a szőrt, ugyanúgy, mint az epilátor. Éppen ezért mindkettőnél ugyanannyi idő, míg visszanő, így nem igazán értem, hogy miért nem a gyantázást választod.
2014. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbálkoztam magamnak megcsinálni, de nem igazán ment, alig tudtam pár szőrszálat kiszedni.
2014. aug. 8. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem fagyasztós Philips epilátorom van:

[link]

Nagyon jó, mert hűsíti az irritált bőrt, így csökkentve a fájdalmat.

2014. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Otthon elsőre nem szokott sikerülni a gyantázás,ne félj menj el és próbáld ki.
2014. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az epilálás tényleg nagyon fáj az első pár alkalommal, de idővel csökken ez a fájdalom. Sosem lesz kellemes, de jobb lesz. Szóval csak fuss neki többször és legyél kitartó.
2014. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az epilálás csak addig fáj amíg sok szőrt tépked egyszerre, tehát kb az első két alkalommal, utána meg mikor az épp kinövő 20 szálat kell majd kiszedni, az semmiség, észre sem veszed már. Legalábbis nekem így volt. Az elsőnél sírtam, a többi meg már meg se kottyan.
2014. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!