Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki lett szőkítve a hajam és...

Ki lett szőkítve a hajam és azóta elég száraz+törik is. Mit ajánlanátok rá?

Figyelt kérdés
Többféle pakolásról hallottam màr, de tapasztalatom nincsen, nem tudom eldönteni mi lenne a legjobb.
2014. aug. 8. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Babaolajat kenj rá.
2014. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kókusz, olíva, ricinus vagy argán olaj. az argánolaj kicsit drágább kategória mint a többi.
2014. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak arra figyelj, hogy a hajtöbeidre ne kenj olajat, mert eltömíti ott a dolgokat, és elkezd hullani a hajad. (Valaki oda is keni, és nem hullik tőle a haja, de valakinél látványosan más az eredmény. Szerintem sem okos ötlet olajjal kenni a fejbőrt.)
2014. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj és argánolaj a legjobb szőkített száraz hajra, de igazából helyrehozni nem fogja még az sem, csak kicsit javít rajta. Sampon és balzsam is olyan legyen ami olajos. Pl Balea Oil Repair elég jó.
2014. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!