Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, hogy az alapozótól, púdertől világosabb foltok maradnak a bőrön (véglegesen)?

Figyelt kérdés

Kezdetben azt hittem hogy az UV hatására,de már nem használok nyáron alapozót. Viszont olyan térben dolgozok ahol meleg van, izzadok... és előfordul hogy van rajtam púder. már lassan az egész arcomon fehér foltok vannak :(

Előfordulhat az, hogy a meleg, hő lebontja az púder molekuláit, a festék bejut a bőrbe, és elszineződést okoz? Sok emberen látok még ilyen foltokat, és mind látom hogy alapozót használ nyáron is. Én már nem használok, viszont a munkahelyemen igen, és ott meleg van bár, de uv veszély nincs. Érdekesek ezek a foltok, mert nyomás hatására is fehérek maradnak, mintha valami lenne a bőrömben szó szerint. ha pl futás közben kipirosodok, ezek arra sem reagálnak...



2014. aug. 9. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt. Én még nem tapasztaltam ilyet pedig már több éve minden nyáron használok púdert.
2014. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Lehet a púder minőségével van baj nálam.

Te milyet használsz? Kíváncsi lettem :)

2014. aug. 10. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is rég óta használok púdert, alapozót, de ilyesmit nem okoz. Ugyan vannak fehér foltjaim, de azok a régi pattanás utáni nyomok... amik nem barnulnak le mint a bőr többi része.

Mondjuk lehet hogy a rossz minőségű termékek is okoznak gondokat... azt nem tudom, olyat sose használnék. Én Bourjois, MAC, Revlon és hasonlókat szoktam venni.

2014. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem sem barnulnak le ezek, és ezeken a helyeken voltak is pattanások, de pont ide kentem a korrektort is, csak ezekre a helyekre... magamnak egyértelműen látom hogy az alapozó okozta ezt a gondot, csak azt nem tudom hogy el lehet e tüntetni valahogyan, mert iszonyatosan zavar :(

Én nem hallottam még arról hogy pattanás után fehér foltok maradjanak a bőrön

2014. aug. 23. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!