Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete szemöldökkel vörös...

Fekete szemöldökkel vörös haj? Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
A szemöldököm teljesen fekete, nem sötétbarna, nem kopottas fekete, hanem erős, formára szedett teljesen fekete. Az arcom szép, azt hiszem, legalábbis nem tartom magam csúnyának. Jelenleg vörösesbarna a hajam, de készülök egy váltásra, valami élénkebb vörire. A szempilláim is feketék, dúsak és viszonylag hosszúak. Szerintetek a fekete-vörös üti egymást?
2014. aug. 9. 17:09
1 2
 1/11 Barbixo ***** válasza:
Szerintem eléggé, főleg ha vastagabb a szemöldököd.
2014. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, gáz és igénytelen. Akkor fesd be a szemöldöködet is vörösesre.
2014. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Második, azért az igénytelen ide kicsit erős kifejezés. Különben meg nem tudom, hogy gondolod egy fekete szemöldök vörösre festését, ez elég vicces... Szőkítsem is ki előtte, mi?


Első, írtam, hogy nem vastag... Formára van szedve.

2014. aug. 9. 17:56
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha természetes fekete,akkor nem gáz.A festett vastag fekete nem menne hozzá.

Valami ilyesmire gondolsz amúgy?

[link]

2014. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy gáz! Fehéres szőke, vagy vörös szemöldökkel rosszabb.
2014. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy fesd vörösre, az tényleg nem néz ki jól.

Ha normális és formára van szedve, akkor senkinek sem fog feltűnni. Ha nagyon festeni akarod, akkor maximum barnára.

2014. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, természetes fekete. Sose festeném, pláne, hogy gyorsan nő, elég furán nézne ki, ha több színe lenne a szemöldökömnek..:)

Festeni ezt nem nagyon lehet, nem is ritkás, hogy sminkceruzával hozzá tudjak/kelljen nyúlni.


[link]

Szóval ilyen (hát fekete, no), de az enyém más formájú azért, nem mondanám, hogy hangsúlyos, nem lehetne ez a "szexepilem", mint ennek a Lilly Collinsnak, bár a többi képét elnézve azért kicsit vékonyabbra is szedhetné szerintem. :P

2014. aug. 9. 21:31
 8/11 A kérdező kommentje:
4-es, annak a csajszinak inkább barna a szemöldöke, de nem tűnik "igazinak".
2014. aug. 9. 21:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a vörös jjal csak a fekete szemöldök áll jó. Jah persze fesse be vörösre mi? undorítóan nézne ki űgy(szerintem). Hagyd meg feketén a szemöldököd. úgy néz ki a legjobban :)
2014. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem illik a vöröshöz a fekete, de a full vörös sem jó választás, egyszerűen csak ki kéne világosítanod kb középbarnára, az természetes és van egy kis vöröses fénye ezért tökéletes vörös hajhoz.
2014. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!