Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan egyenesítsem a hajam?...

Hogyan egyenesítsem a hajam? (17/f, Többi lennt)

Figyelt kérdés

Még hajvasás előtt állok és gondoltam megkérdezném, hogy hogyan csináljam mielőtt elrontom egy életre a hajam...

Nincs olyan hosszú hajam, bár rövid sem inkább közepes hosszúságú de eléggé hullámos. Nem olyan "szemembe lógó" hajat szeretnék hanem ilyen kicsit felállítottat. Leginkább azt nem tudom, hogy hogyan kell ezt csinálni, mert láttam lányoknak, hogy hosszan végighúzom, de annyira nem hosszú a hajam. Szóval ehhez kérnék segítséget, bocsi ha a fogalmazás kicsit furcsa.:)



2014. aug. 11. 11:49
 1/3 Bellatrix:3 ***** válasza:

Hát ez könnyen megoldható. :) Az én hajam is elég rövid, és mégis tudom vasalni. Szóóóóval fogod a hajvasalót, és bemelegíted. Utánna pedig megfogod a hajad és fégighúzod. Ha kell többször is, a rövid hajnáé ez macerásabb. Utánna veszed a hajzselét, és teszel egy keveset a kezedre és felállítod a hajad. :) Nem nehéz. Az elején csak próba szerüen csináld, mert nem egyszerü, de majd belejössz. :D Csak vigyázz, mert forró a vasaló és könnyen elégethet, tapasztalatból mondom. :)

19/L

2014. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,sokat segítettél :))
2014. aug. 12. 09:28
 3/3 anonim válasza:
A vasalás az a hosszátol független :) lassan végighuzod :) csak elötte a hajra rakj valamijen hajvédöszert.sok sikert :)
2014. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!