Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyből befogja fogni ez a...

Egyből befogja fogni ez a szín a hajamat?

Figyelt kérdés

soha nem festettem még a hajamat, most ilyen szőkés barnás a színe..de már inkább ilyen egész színű, ezért szeretném befesteni :)

ezt a színt fogom megkapni, vagy lehetséges hogy egy teljesen másikat? :SS

[link]


2014. aug. 13. 11:38
 1/4 A kérdező kommentje:
egér színű*
2014. aug. 13. 11:39
 2/4 anonim válasza:
hajszíneddtől, hajszerkezetedtől, és a festék minőségétől függ, de ne higy annak ami a doon van mert az senkinek se sikerül olyanra
2014. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen festéket veszel?
2014. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a színt ne egyből tartós festékkel kend fel, mert nagyon kevés embernek áll jól, és lehetetlen tőle megszabadulni ha mégsem tetszene magadon. Sajnos én is festettem ilyenre... nagyon megbántam.

Amúgy befogta a hajam gond nélkül. Kallost használtam. De te inkább legyél okos és elsőre vegyél színezőt, például Directions vagy Jeans Color... ha az tetszik majd akkor utána lehet festeni tartóssal.

Ha sárgás a hajad akkor van gond a lilával, mert inkább rózsaszín lesz tőle. Ha szürkés "egér szín" (ami szerintem a legszebb) akkor semmi gond nem lesz.

2014. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!