Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hány éves korban...

Szerintetek hány éves korban ajánlott hajat festeni?

Figyelt kérdés
Megszeretnék válni a barna hajszínemtől, de nem tudom, hogy ezt hány évesen tegyem. Mikortól illik?

2014. aug. 13. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor már őszül valaki. :D
2014. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem illendőség kérdése... Meg nem ajánlott.

Aki őszül, az fesse, AZTÁN KÉSZ. Mondjuk ha nem őszülsz, de szeretnéd festeni, akkor se mi döntsük el, hogy festheted-e... ha nem vetted volna még észre, csak szólok, hogy a tízévesek is festik a hajukat sokszor már...

2014. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 15-16 éves kortól. Esetleg 14. De úgyis mindenki mást gondol erről, ha hajat akarsz festeni, akkor fessél.:) Hány éves vagy?
2014. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmikor nem ajánlott mert a hajat tönkreteszi. Én 13 éves korom óta festem, már feleannyi hajam sincs mint volt és nem is túl szép... de sajnos az eredeti színével nem tudok megbarátkozni.
2014. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én a 18 szülinapomkor festettem feketére és 3 évig az voltam. Semmi baja nem volt a hajamnak nem hullott nem töredezett nem volt száraz tényleg nagyon szép volt és hosszú most ,hogy világos barna lettem vagy szőkés barna borzalmas a hajam állapota pedig a szivatás után egy darabig jól bírta most fél év telt l és száraz és töredezik a lényeg,hogy nem szabad drogériás hajfestékkel festeni csak minőségi hajfestékkel akkor nem lesz gond
2014. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én 14 éves vagyok.:)

Egyébként vörösre gondoltam, de nem arra a nagyon piros izére...

2014. aug. 14. 01:20
 7/9 anonim ***** válasza:
ajánlottnak semmikor sem ajánlott... lassan már az újszülöttek "haját" is festik az anyukák, mert úgy "trendi"
2014. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem határoznám meg korban. A hajfestésről az alap tudnivaló, hogy SOSEM EGÉSZSÉGES. Aki festeni akarja, az fesse.
2014. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem, ha bizonytalan vagy, és amúgy is vörösre festenéd akkor fesd be hennával, mert az természetes és nem roncsolja a hajad. Sőt, van akinek még ki is kopik (egyik osztálytársamnak kb 3 hónap után kijön), szóval ha nem tetszik, akkor sem kell túl sokat várnod. Sajnos hátránya, hogy az alaphajszínedtől is függ, hogy milyen árnyalatú lesz, szóval pl fekete hajon nem is nagyon látszik max egy kis vörös csillogás, viszont cserébe meg nem árt a hajadnak mint a hagyományos festékek. :)
2014. okt. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!