Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások után maradt piros...

Pattanások után maradt piros foltok é hegek halványítására vagy eltüntetésére milyen krémet vagy készítményt tudtok ajánlani akinek hasonló problémája volt sikerült e ezt a szépséghibát orvosolnia?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, roaccután kezelés után is visszatérő pattanásokkal küzdök évről évre általában az őszi időszakban visszatérnek, nem értem, most így télen és nyáron is amúgy jobb a helyzet, de ekkor sem tudok alapozó nélkül közlekedni, mert nem múlt el nyom nélkül (heg, piros foltok) a gyulladt pattanások helye.

Megköszönném, ha valaki aki ebben a cipőben jár, tudna javasolni valamit.


2010. jan. 14. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a kövirózsakrémnek pigmenthalványító hatása vam
2010. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mimcsii ***** válasza:
100%
körömvirág krém,alsol,neogranormon
2010. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ami nagyon nagyon jó, az a neoplant! natúrkozmetikum, tele természetes anyagokkal, vitaminnal. nagyon szuper!

minden gyógynövényboltban, bioboltban megtalálod. 2675 ft. nagyon lágy krém, és már pár nap után érzed a különbséget. van hozzá arcszesz is neoplant.

2010. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem glico-A 12%-os glikolsavas hámlasztót javasolt a bőrgyógyász. 2 hónapja használom, már halványodtak egy kicsit, remélem nyárra elfelejthetem.

Ja, és mellé kötelezővé tette az 50-es, de legalább 30-as fényvédő krémet, azt mondta enélkül semmilyen kezelés nem ér semmit, mert a hegek könnyebben pigmentálódnak és úgy nem múlnak el soha a foltok...

2010. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!