Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy nőhetne gyorsabban a hajam?

Hogy nőhetne gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ha [link] eddig érne a hajam . Most mell középig ér kb . Mit lehet rá tenni? Én tojás , s ricinus olajat összekeverve teszem fel a fejemre , az úgy jó?

2014. aug. 16. 22:24
 1/5 anonim válasza:
Én is hallottam már a ricinusolajról, de szerintem csak vitaminokkal ápolja a hajat, de a növekedést nem gyorsítja... Lehet kapni hajnövesztő szérumokat, amik állítólag tényleg jók. Én nem használtam még, de egy-két ismerősömnek bevált és nagyon ajánlják :)
2014. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Genetikán múlik, kinek mennyire nő gyorsan a haja. Vitaminokat lehet szedni, meg a hajvégeket lehet ápolni, hogy ne kopjanak el olyan gyorsan (ha lassan kopik, akkor olyan látszatot kelt, mintha gyorsabban nőne, pedig nem), de gyorsítani még mindig nem lehet a növekedést.

A ricinusolajat nehogy a hajtöveidre kendd, mert egyrészt, kb. 4-szer kell majd samponoznod ahhoz, hogy kijöjjön, amivel kiszárítod a hajad és ártasz neki, másrészt 5-ször annyi hajad fog kihullani, mint ami a normális. Olajat SOHA nem kenünk hajtőre, mert hajhullást okoz és eltömíti a fejbőr pórusait, csak hajvégekre.

2014. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

belső táplálásra összpontosíts, vitamindús táplálkozás, elegendő fehérje, sok folyadék. Közben ápold a végét, hogy minél később kezdjen el törni, így ritkábban kell vágatni. És ugyanezen okok miatt ne károsítsd hővel, festékkel, erős fésüléssel stb.

Én így növesztettem meg vállig érőből derékig érőre :)

2014. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!! Utolsó : Aztaa.. gratulálok!! mennyi idő volt?
2014. aug. 17. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
4 év volt, de 3-4 havonta vágattam az aljából, hogy dúsuljon és mert szerintem az elvékonyodott haj igénytelen. De így 4 év ápolás után már brutál erős a hajam fél évente elég lenne vágni.
2014. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!