Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki ért az ilyen végleges...

Aki ért az ilyen végleges szőrtelenítéshez az válaszolna? XD

Figyelt kérdés

1. Mennyibe kerül kb. a combon, az alkaron, a lábszáron a szőrtelenítés?

2. Meddig kell járni ezekre a ''kezelésekre'' vagy mikre? És minden alkalommal fizetni kell??

Köszi a választ előre, bunkók kerüljenek ki!


2014. aug. 17. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Összegeket nem tudok mondani, de a végleges szőrtelenítés azoknál hatásos, akiknek világos a bőrük és sötét a szőrzetük, mert az a fény a szőr pigmentjeiben fejti ki a hatását, így minél sötétebb a szőr, annál hatásosabb. (Nálam pl. semmit nem érne.)

5-ször, 6-szor kell elmenni, ha jól tudom, mivel a szőrszálak nem egyszerre nőnek ki, így folyamatosan kell őket írtani.

Hiába az a neve, hogy végleges, nem az, csak néhány évre oldja meg a problémát, utána megint nőni kezd a szőr.

2014. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, minden alkalommal kell fizetni, mert alkalmakat fiteszt, nem egyszerre az egészet (bár lehet, hogy olyan is van).
2014. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*fizetsz
2014. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez elég gáz:( nekem vilagos a borom es sotet a szor (eros szorzet) :C de ez elkeserito! Akkor szinte penzkidobas. de annyira faj a gyantaa:((( az epilator fajdalmas?
2014. aug. 17. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a gyantázás fáj, akkor az epilálás pokol lesz, mivel nem egyszerre tép ki sok-sok szőrszálat, hanem egyesével, és több ideig is tart. :( A gyanta még mindig "kíméletesebb", mint az epilátor.
2014. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ah ez olyan roooosssz!!:((( Valami más? xD Ah :) Borotva meg nem jó mert rövid ideig marad szőrtelen
2014. aug. 17. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a borotva, lehet hogy azt naponta kell, de percek alatt kész, és nem is fájdalmas. Mondjuk szerintem az epilátor sem vészes egyáltalán.
2014. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerős gondok. Nekem benőnek a szőrszálaim.

Most próbálkozom lézerrel. Elsőn vagyok túl, de még kettő kell, hogy tudjak véleményt alkotni.


Elég drága, amit akarsz - függetlenül attól, hogy időre kell fizetni vagy meg van szabva testtájanként az ár.


Hónapokig tartó folyamat. Közben csak borotválni lehet. És egy picit lutri.


Helyedben elmennék pl csak lábszárra és ha néhány kezelés után van eredmény, akkor fizetnék be a többire.

2014. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Százszor inkább gyanta. Barátnőmmel számolgattuk: kb. 200.000Ft, ebből 8 évig járunk gyantáztatni!! és köldök alatt nincs semmi!

Egyik ismerős megcsinálta, 1,5 év után már újra szőrösödött...

2015. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!