Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy sima hajvasalóval...

Ha egy sima hajvasalóval göndörítem minden nap a hajam, az mennyit árt a hajnak?

Figyelt kérdés
13/L

2014. aug. 18. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A meleg roncsolja a hajszálakat. Vegyél hővédő spray-t és azzal fújd be a hajad előtte. De ha lehet akkor ne göndörítsd mindennap, tényleg nem jó a hajnak, különben pár év múlva majd jössz azzal a kérdéssel, hogy mit csinálj a teljesen száraz és töredezett hajaddal. Én úgy szoktam, hogy este mosás után megszárítom majd befonom és így hagyom éjszakára. Reggel kibontom, megigazítom, hajlakkot fújok rá és valamennyire bírja.
2014. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Áltathatod magad azzal, hogy szuperfantasztikus bevonatok vannak a hajvasalódon, ami még növeszti meg ápolja is a hajat a marketingduma szerint, gyakorlatilag ami hővel működik, az már gyilkosság a hajnak. A hővédők se védenek meg mindentől. :D

Az sem tesz neki jót, ha az alapvető állagától eltérőre formázgatod rendszeresen. A hajvasalóval göndörítés meg szerintem nagyon rossz, húzza-nyúzza a hajat, a lapok egyenesek, meg a széle azért éles.

Nem kellenek évek se, pár hónap-fél év alatt úgy tönkremegy a hajad, hogy választhatsz, hogy igénytelen, ronda fejjel mászkálsz, vagy levágatod tök rövidre.

2014. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Huh, köszönöm a válaszokat, lehet, hogy akkor inkább mégse csinálom.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9x..

Szerintetek ha úgy göndörítem a hajam, mint ahogy ebben a videóban az utolsó frizuránál van, akkor is lesz olyan szép és tartós, mintha hajvasalóval csinálnám?

2014. aug. 18. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem hiába száradt meg a 4 verzió közül bárhogy is a hajam, sosem maradt meg. Még első nap közepén kiengedett. Ezért hittem Bethany Mota-nak, és a John Frieda Frizz Ease Dream Curls egy igazi csodaszer. 2 napig is benne marad a hajamban a göndör. Volt hogy 3-ig is. Ez tesis naptól függött hogy benne volt vagy nem. 2990 Ft a Müllerben Wunderkurls néven. Hát igen drága. Januárban vettem de még van az üvegben. :D Szóval nem fogy olyan gyorsan, és mintha puhítaná a hajam is. :D
2014. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
De sok olyan lányt ismerek, akik mindig vasalják a hajukat, és mégis szép dús hosszú hajuk van. Nekik nem árt?
2014. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De árt nekik. Majd később megtudják. Meg minden haj másmilyen. Máshogy reagál. De majd tönkreteszi az övékét is.
2014. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nagyon sokat,hidd el

egy idő múlva vékonyszálú lesz és töredezik majd

ha ennyire szeretnél szép göndörséget a hajadnak akkor inkább fond be lefekvés előtt vagy ha más nem akkor hajvasalás/göndörítés előtt mindenképpen fújd be hővédő spary-vel :)

2014. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!