Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (Avonnál) Ajánlanátok olyan...

(Avonnál) Ajánlanátok olyan terméket, ami eltünteti a mitesszereket? Valami ami 2-3 napon belül láthatóvá válik!

Figyelt kérdés

Szeptemberben megyek 8. osztályba, és most már nagyon oda figyelek a bőrömre! De nyáron nagyon mitesszeres lett az orrom (gondolom ez nyáron normális)... Próbáltam a tojás fehérjét és citrom levet össze keverve, de nagyon nem segített! Vagy van esetleg valami otthon készíthető cucc? :D

Ha van olyan ami nektek bevált, akkor kérlek írjátok le, hogy milyen hamar éreztétek a változást! :) és milyen rendszerességgel vittétek fel az érintett területre.



#mitesszer #cucc #Avonnál
2014. aug. 19. 23:17
 1/7 ksztella ***** válasza:
Akármennyire is furcsa,17 éves vagyok és nekem a Tini tonik használt a legjobban. :D Bár ez típustól függ. Figyelj oda mit eszel már az is sokat segít. És igyál sok vizet.Én napi 4 litert ittam úgy,hogy már egy hete nem csináltam az arcommal semmit(pont teszteltem a hatását:D) és az arcom sokkal hidratáltabb lett és a pattanásaim se jöttek ki,körülbelül 1 hét múlva.Azóta így sosincs szükségem alapozókra,ha mégis van bőrhibám kevés korrektor. :)
2014. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz! :)
2014. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 komi: köszi! én is kipróbálom ezt az egy hetes víz kúrát! :D tesztelem , hogy a bőröm hogyan reagál erre! gondolom kell egy kis idő, hogy meg szokja... :)

#2 komi: egyszer el jutok oda! :D

2014. aug. 20. 00:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus tudja csak szépen kitisztítani.
2014. aug. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne használj avonos dolgokat.

1. Van hatásosabb krém tőle, nem is kevés.

2. Nem mindenkinek jó, sokan allergiások valamelyik összetevőjére, annak ellenére, hogy

3. - állatokon kísérleteznek.

2014. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Avont felejtsd el, a legtöbb kencéjük csak árt a bőrnek.

Mitesszerek ellen a rendszeres arctisztítás segít. Kamillás gőzölés után tiszta kézzel ki kell nyomkodni. De tej+zselatinos mitesszer tapaszt is csinálhatsz otthon. Gőzölni minden előtt fontos, másképp nem jönnek ki a mitesszerek.

2014. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Timi179 ***** válasza:

nekem sosem voltak ilyen problémáim, de az Avon Clearskin termékcsaládját ajánlom az elhangzottakkal ellentétben, nagyon jó termékcsalád!

Ügyelj a helyes arctisztításra: tisztít, tonizál és hidratál! Használj hetente 1-2 alkalommal arcradírt és maszkot!!!

és igen, jót tesz a sok folyadék, néha 1-1 kozmetikus!!!

2014. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!