Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tenyleg a kamilla vilagositja...

Tenyleg a kamilla vilagositja a hajat? Mondjatook. Meg par. Tippet ami vilagositja legyszi.

Figyelt kérdés
Barna.szinu hajambol.mikor.lenne.vilagos.barna hogy tudnam.elerni festek es.hajbemoso.nelkul mivel szep.hosszu.a hajam.es.nem szeretnem.leszivatni hogy tonkremenjen. Koszonom elore a valaszokat.

2014. aug. 21. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamillát használtam már többször is a hajamra, de semmit nem változtatott a színén. Esetleg a savas gyümölcsök képesek ilyesmire, de az épp ugyanúgy árt a hajnak, mivel az is csak leszívja a színét. Na meg ha barna a hajad akkor világosítás során valószínűleg csak bevörösödik majd.
2014. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan, ami világosítja a hajat, de nem roncsolja. Nem érdemes házi csodaszerekkel vacakolni, azok is ugyanúgy roncsolják a hajad, mintha kiszőkítenéd, csak még látható eredményük sincs.
2014. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én aszkorbinsavat használtam erre a célra, sötétbarna hajat (festett) szívtam le vele, 4 alkalommal. Nem szabad sűrűn használni, mivel nagyon szárít, utána pedig ápoló pakolásokat kell használni. Nekem kissé megtörte, kellett vágnom. De megérte. Természetes hajra szerintem nem alkalmas.
2014. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nyár végén jutott ez eszedbe.

Az aszkorbinsavas pakolás csak festett hajon ér bármit is.

Nem festett hajat én úgy próbálnék meg világosítani, hogy nedves hajjal kiülnék a napra, és hagynám, hogy a nap szárítsa meg a hajamat. Nem véletlen, hogy sokan úgy jönnek haza egy nyaralásból, hogy szőke tincsek vannak a barna hajukban, és ha ruhát teszel ki a napra száradni, annak a színét is megszívja a nap. Szóval a napot tudom ajánlani, ha lesz még szép idő.

2014. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!