Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítés? Tapaszt...

Tartós hajegyenesítés? Tapasztalatok? White hair és a brasil cacao?

Figyelt kérdés

Szóval elég erősen hullámos hajam van, ami kezelhetetlen és ott göndörödik,hullámosodik ahol nem kéne...Így vasalom immáron 4 éve. A hajam elég hamar el szokott törni, mivel naponta kell vasalnom. A vasalás következtében már másnapra zsírosodik a hajam, így minden este megmosom, ezért elengedhetetlen hogy minden reggel kivasaljam...ami mondanom sem kell hamar taccsra vágja a hajam állapotát.


Nem olyan rég találkoztam egy ismerőssel aki gy tartós hajegyenesítésen volt és mesélte, hogy neki mennyire bevált stb. Így utánanéztem és mindenhol a brasil cacao-s kezelést ajánlják. Van most ez a white hair szalon, ami agyon reklámozza magát a facebookon is többek közt, viszont nem tudom, tényleg olyan jók e.


A másik, hogy mikor kivasalom a hajamat, szeretem ha nem totál lapul a fejemre, hanem csak egyenes. Nem tudom annyira elmagyarázni, pontosan mire is gondolok, de vannak olyan napok mikor este fáradtabb vagyok már, nem annyira dörzsölöm át a hajamat a samponnal vagy egy új sampon próbálok ki és akkor másnap vasalás után olyan lenyalt, sehogy sem áll, de egyenes. Na ettől félek, hogy tartós hajegyenesítésre mennék, lehet amíg tart a szer, mindig ilyen lenyalt hajam lenne és megbánnám hogy kiegyenesítettem.

Mikor legutóbb levágattam a hajamat, a fodrász kivasalta helyben szög egyenesre, de akkor is úgy rálapult a fejemre, hogy nagyon nem tetszett a végeredmény...aztán hajat mostam este és másnap kivasaltam itthon. Na akkor már sokkal jobb volt, nem úgy néztem ki mint egy ázott kutya.


Szóval tapasztalatok? Szög egyenes lesz a haj? Lelapul nagyon, vagy később beáll és olyan lesz csak mintha itthon vasalnám?


Köszi előre is! Megy a zöld! :-)


18/L



2014. aug. 22. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A brazil cacau kezelések nagyon jók! Tudnod kell róla, hogy NEM hajegyenesítésre szolgál hanem a hajat regenerálja és táplálja igaz hogy mellé egyenes is marad kb 3 hónapig(érdemes mellette keratinos sampont használnod). Egyébként én nem a White hairben csináltattam, hanem Bécsben. Az ára.. Hát nem olcsó viszont nekem hozzá se kellett a hajamhoz nyúlnom utána. Megmostam a végére egy picit olaj hogy ne száradjon ki és ennyi. Puha, könnyen kezelhető és szép egyenes maradt a hajam. Az hogy neked mennyire lapul le stb az szerintem a hajad erősségétől és tartásától függ de szerintem lelapulni az elnehezedett haj lapul csak le!
2014. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Köszii! ment a zöld! :)


Értem, akkor ez inkább a haj egészségéért van...ez jó hír, mert tapintása sem a legjobb a sok hajvasalás miatt. Tudom, az ára nem túl pénztárcabarát, de ha tényleg hatna, "kidobnék" rá ennyi pénzt. :)

2014. aug. 27. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
voltál végül? milyen volt?
2015. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
.
2018. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egy éve kezdtem a brazil cacao kezelest, eleinte elegedett voltam vele, de most mar egyre kevesebb hajam van. Amikor csinaljak, a vegyszer marja a fejboromet es a vegeredmeny se valami jo. Nagyon lapos marad a hajam utana ket hetig. Szepnek szep es fenyes, de hullik tole a hajam rendesen. Ez lehet hogy egyenfuggo, de gondoltam leirom, hogy ilyen is van.
2018. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SAMpernatural ***** válasza:
kreatin
2020. nov. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!