Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ovális hosszúkás archoz az...

Ovális hosszúkás archoz az egyenes frufru jól állna?

Figyelt kérdés
a tömött frufru vagy milyen fajta lenne szép tudnátok linkelni képeket? eléggé unom már mostani hajam.
2014. aug. 23. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ahhoz igen, de nem a nagyon sűrű... viszont oldalfrufruval is megpróbálkozhatnál, de valamilyen frufrud legyen ha hosszúkás az arcod.. ez a frufru bűn mindenkinek : [link]

inkább akkor már ilyen:D : [link]

2014. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hát nekem nem áll jól szerintem.

amúgy nem tudom mi számít annak.linkelnél olyat akinek hosszúkás az arca?

nekem inkább kerek állam van de a homlokom nem széles.

2014. aug. 24. 00:31
 3/13 A kérdező kommentje:

az állam nem hosszúkás csak keskeny a fejem na szóval én egyik csoportba se sorolnám magamat. :S talán akkor ovális vagy körte passz


[link]

2014. aug. 24. 00:36
 4/13 A kérdező kommentje:

valami ilyesmi az arcforma csak nekem kerekebb az állam.


neki se áll jól a frufru


[link]

2014. aug. 24. 00:40
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor az oldal frufrut választom azt hátratudom tűzni bármikor :)
2014. aug. 24. 00:42
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez is tetszik csak nem ennyire dús a hajam...

ez már oldalfrufunak számít?


[link]

2014. aug. 24. 00:53
 7/13 A kérdező kommentje:

Kate arcformája is hasonló .háát nem áll jól neki se a frufru


[link]

2014. aug. 24. 00:56
 8/13 A kérdező kommentje:

melyik a jobb?


[link]

2014. aug. 24. 01:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Hosszúkás archoz nem illik ha felfogod és kicsit megemeled a frufrud, mert még hosszabbnak tűnik majd az arcod.. Szerintem a legjobb lenne ha tépett oldal frufrud lenne, hogy dúsabbnak hasson a hajad.. ilyesmi: [link]

[link]

Bár az elől frufru optikailag nem mutatná annyira hosszúnak az arcod, de ez attól függ, hogy neked az hogy tetszik, hogy milyen a hajad, göndör vagy egyenes, pártartalom miatt gyorsan göndörödik vagy sem.. most én ezt a nagyon erőltetett elől frufrut nem ajánlom, de csak személyes véleményem, nekem az borzasztó, hogy tud kinézni, nagyon nem tetszik.. de ízlések és pofonok.. akkor már inkább ilyen: [link]

2014. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ovális archoz nem hiszem hogy jó a frufru vagy bármi jól áll.szerintem a felfogott haj is.

nem kell hogy egyet értsünk.

és mivel enyhén hullámos a hajam így a frufru kilőve mert nem fogom mindennap kivasalni.

lemértem az arcomat és ovális lett a legszélesebb része az arcomnak középen van. és nem hosszúkás az állam nem hegyes!

2014. aug. 24. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!