Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma leégtem szoliban. Este...

Ma leégtem szoliban. Este viszont buli. Mit tegyek, hogy eltüntessem a paprikavörös arcom? Alapozó? Púder? Vmi más?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
megérdemelted és a bőrrákot is.
2010. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha ilyet raksz rá kinéz egy jó kis bőrbetegség, a legjobb amit tehetsz, hogy leégés elleni krémmel kenegeted magad és otthon maradsz, de ha nem akarsz akkor ruhában is olyat vegyél fel ami hűsít és nem iritáló.

Ja és igyál sokat (persze nem alkoholt hanem vizet) egyszer a Párom is így járt nem ivott és elájult.

2010. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
eltüntetni nem fogod..... amúgy panthenol spray de arcra csak vékonyan mert szerintem nem lehet oda használni de nekem ne lett bajom tőle.
2010. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
nekem is mindig be pirosodik estére de másnapra már szépen eltünik és bebarnul:) nem kell rá semmit kenni :)
2010. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mehet az alapozó. Az első válaszoló meg egy ősb.nkó! Mi az, hogy szoláriumozás miatt rákot kívánsz, te........?!
2010. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Forever Living Products-nak van az aloe verás spray-e, az nekem nagyon bevált ilyen esetekre.
2010. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jutyúbon egy csomó jópofa smikötlet van. Nem csak a leégés nyomait tüntedheted el, de még a barátaid sem fognak felismerni.:D (Kár, hogy nem most van farsang, mi?:))

Jobbulást!

2010. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!