Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajsütő és kúpvas eredménye...

Hajsütő és kúpvas eredménye között sok különbség van? Tartósságban?

Figyelt kérdés

Látványra mennyire másabb hullámokat ad?


És melyik hullám a tartósabb?


2014. aug. 24. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő, de jó ha tudod, hogy kúpvassal, ha magadnak akarod csinálni a hullámokat akkor sokat fogsz bajlódni, mert nekem is el kellett telnie jópár alkalomnak még szépen meg tudtam csinálni a hajam vele. Amúgy a hajszerkezetedtől is függ,hogy mennyire maradnak benne a hullámok nekem elég vékony szálú a hajam, ezért 2 napig is simán hullámos marad.
2014. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is vékony szálú, de nem marad meg benne ha hajsütővel csinálom
2014. aug. 25. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki fodrásznál a kúpvasat, hogy megnézd mennyire tartósak :)
2014. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Google képeken láthatod az eredményeket. Van mindből vastagabb, vékonyabb is, azon is múlik.

Nekem csak régi olcsó fajta hajsütőm van, amivel 1-2 óránál tovább nem marad a hajamban a hullám.

Meg egy drágább kúpvasam van, amivel mosásig (5-6 nap) megmarad a hajamban a hullám, max kinyúlik kicsit.

2014. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!