Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell a szőrtelenítőkrémet...

Hogy kell a szőrtelenítőkrémet használni?

Figyelt kérdés
Vettem az avonból egy szőrtelenítőkrémet,de a benne levő tájékoztatót kidobtam..Így nem tudom hogy kell használni. Le tudná valaki írni,hogy használjam?

2014. aug. 24. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi extra, rákened a kívánt területre, vársz vele kb 5-10 percet és leszeded a krémet azzal a hozzá adott műanyag izével
2014. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rákened a tiszta száraz bőrre és a spatulával lehúzód.
2014. aug. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. aug. 25. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem, és hozzátenném hogy gondold végig hogy ezzel majd mérgezed a környezetet, a vizeket, és a bőrödnek is ártasz mivel erős vegyi anyag. Legközelebb inkább gyantát vegyél, vagy egy epilátort, és ne Avonos vacakokat. Akkor még az állatkínzást sem támogatod amit ott csinálnak.
2014. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a tanácsot.Már gondolkodtam a gyantázáson is.
2014. aug. 28. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!