Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek, hogy lehet...

Szerintetek, hogy lehet megcsinálni ezt a frizurát? Nagyon szép!

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 25. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jól néz ki de ha tudnám, hogy hogy kell megcsinálni akkor se lehetne leírni gépen keresztul.szerintem ha egy fodrásznak megmutatod akkor megcsinalja és lelesheted a technikajat.
2014. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, igen a fodrász biztos meg tudná csinálni, de én nem szoktam még alkalomra sem fodrászhoz menni olyan kéréssel, hogy ilyen frizurát csináljon, mármint, hogy nem vág belőle, és nem beszárítja, hanem alkalmi frizurát, érted, hogy értem.

Itthon viszont szívesen kísérletezem ilyenekkel.

2014. aug. 25. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a frufru részt összefogta egy pici gumival.
2014. aug. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyenre csinálni: a titka, hogy réteges (fokozatos hajad legyen) és körkefével szárítsd be a végét hullámosra, a többit meg mint látod egyenesre. Ha nem megy a körkefés szárítás használhatsz nagy öntapadós csavarókat a frissen szárított még meleg hajadra. 30 perc után kiveszed és ilyen lesz. a Tetejét meg összefogod és kész a frizura :)
2014. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy hajgumival? Igen, de a képen egyáltalán nem látszik hajgumi, se hajcsat.

Ez a frizura is hasonló, csak itt több hajat fog hátulra.

[link]

[link]

2014. aug. 28. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hajgumival lehet.én rakozelitettem telefonnal és látom, hogy ott van csak nagyon vékony és hajszinnel megegyező a szine
2014. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam! Ez a haj nem ugyan az, de a technika az ugyan az, és nem is olyan bonyolult!

https://www.youtube.com/watch?v=01mC71wwkFU

2014. aug. 28. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!